Targi

Pragniemy zachęcić wszystkich do współpracy nami w organizacji targów lub chociażby stoisk targowych.

Targi
Jesteśmy w stanie zorganizować targi w każdym >>>miejscu (także w plenerze) i na każdy temat, od wypracowania pomysłu, poprzez rekrutację wystawców po ich realizację.
Organizowane przez nas targi są wydarzeniem o charakterze biznesowym, edukacyjnym i rozrywkowym.
  • Na stoiskach prezentowane są towary lub usługi wystawców. W trakcie imprezy każde stoisko będzie zaprezentowane przez nagłośnienie, m.in. w formie wywiadu z właścicielami a także ich klientów.
  • Na scenie przez cały czas odbywają się będą pokazy, prezentacje, wykłady i występy. W specjalnych konkursach biorą udział goście wygrywając interesujące nagrody ufundowane także przez wystawców.
  • Nasz catering, to zdrowe potrawy dla dorosłych jak i dla dzieci.
  • Rodzice z dziećmi mogą brać aktywny udział w targach, bo dla ich milusińskich prowadzimy specjalny Świat Małego Dziecka, gdzie profesjonale przedszkolanki przez cały dzień dbają o bezpieczeństwo malucha, a także o dobrą zabawę czy posiłek.
Dzięki połączeniu części handlowej, edukacyjnej, rozrywkowej i opiekuńczej nasi zwiedzający mają możliwość zarówno zakupić interesujące ich produkty, zapoznać się z ofertami wystawców czy świetnie bawić i ucząć się równocześnie.
Stoiska
Na naszych targach zapewniamy stoiska. Mogą to być stoiska typowe, jak też oryginalne, specjalnie zaprojektowane i wykonane przez naszych plastyków.
Projektujemy i wykonujemy oryginalne stoiska dla wystawców prezentujących swoje towary i usługi na innych targach,