Propozycje programowe

Propozycje programowe

Nasze doświadczenia umożliwiają zrealizowanie niemal każdej formy zleconej przez klienta.
Jeszcze przed powstaniem Agencji realizowaliśmy zawodowe spektakle teatralne, cykliczne pokazy mody, profesjonalne prezentacje biżuterii czy wystawy oraz happeningi plastyczne. Imprezy dla dzieci, zlecane przez firmy, domy kultury, szkoły, często miały charakter charytatywny dla dzieci z domów dziecka. Organizowaliśmy też imprezy jazzowe, koncerty piosenki studenckiej, spektakle kabaretowe, wieczory poetyckie, konkursy i warsztaty teatralne, czy imprezy czysto rozrywkowe z dyskotekami włącznie.
Pierwszym agencyjnym przedsięwzięciem były prowadzone przez nas na Żoliborzu – Kasy Biletowe Dziesięciu Muz. Obsługiwaliśmy wszystkie warszawskie teatry i biletowanie warszawskich i ogólnopolskich imprez. Kasy powstały przy 21 Społecznym Liceum Ogólnokształcącym i mieściły się w kinie Wisła.
Od początku swej działalności postawiliśmy sobie za cel profesjonalną, nowoczesną, uczciwą realizację wszelkiego rodzaju przedsięwzięć i od tego nigdy nie odstąpiliśmy.
Już jako zawodowa agencja kontynuowaliśmy organizowanie imprez dla dzieci, które od tamtych czasów są naszym znakiem firmowym. Były to świąteczne mikołajkowe spotkania, zabawy z okazji Dnia Dziecka, prywatne uroczystości urodzinowe czy kinderbale oraz pikniki. Umiemy zorganizować kameralne spotkanie urodzinowe jak też imprezę na kilka tysięcy dzieciaków, np. na Towarze czy w plenerze.
           Myślą przewodnią wszystkich naszych działań jest pobudzanie postaw twórczych. Jeżeli w programie imprezy jest występ aktorów zawodowych, to w takim spektaklu uczestniczą także dzieci. Inne przygotowują w ciągu dwóch godzin kilkunastominutowy spektakl, w którym są autorami dialogów, scenografii, kostiumów i oprawy muzycznej. Dzieci uzdolnione plastycznie malują czy rzeźbią, inne prezentują talenty wokalne czy taneczne. W plenerze nie zabraknie konkurencji sprawnościowych w tym też konkurencji sportowych jak piłka nożna, siatkówka czy quidish z Harrego Pottera, albo jazda dziecięcymi quadami. Przy dużych imprezach organizujemy osobne miejsca dla bardzo małych dzieci. Zapewniamy im też dziecięce czy młodzieżowe menu.
Szybko przyszedł czas na imprezy dla dorosłych, którymi są:
        imprezy firmowe
         motywacyjne, integracyjne, promocyjne, stacjonarne, wyjazdowe, plenerowe
        eventy okolicznościowe
         jubileusze, wręczanie nagród, otwarcia siedzib firm, miejsc, projektów, pikniki, bankiety, bale (także sylwestrowe czy karnawałowe)
        konferencje, kongresy
         biznesowe, prasowe, szkoleniowe, naukowe
        działania wizerunkowe, akcje promocyjne
             spotkania, launche produktów, kreowanie wizerunku organizacji, marki, osoby
        filmy
         reklamowe, szkoleniowe, dokumentacja
        targi i stoiska firmowe 
        obsługa PR
        szkolenia, kursy, warsztaty
        pokazy mody
        projekty i realizacje scenograficzne
        impresariat
 
Od 2001 roku organizujemy z powodzeniem własny catering.
 
W programie mamy też nasz unikalny produkt – Akademia Rozwoju Osobistego. Nasz coaching wyrósł z doświadczeń związanych z realizacją imprez dla firm, gdzie obok doskonalenia umiejętności zawodowych były w programie warsztaty poświęcone najważniejszym umiejętnościom osobistym i interpersonalnym, potrzebnym do kształtowania satysfakcjonujących relacji z otoczeniem zarówno w wymiarze prywatnym jak i zawodowym oraz cykl spotkań mających na celu pomoc uczestnikom w odkrywaniu i rozwoju ich pasji i zainteresowań.
 
OFERUJEMY
 
        scenariusze – skuteczne i adekwatne do potrzeb
        wynajęcie i przygotowanie odpowiedniej sali
        przystosowanie terenu pod imprezę plenerową
        oświetlenie, nagłośnienie, muzykę
        aktorów, konferansjerów, hostessy
        poczęstunek
        noclegi
        transport
        druki promocyjne
Zapewniamy kompleksową opiekę nad zleconym przedsięwzięciem.