Propozycje programowe

Pikniki

Pikniki

 

Impreza piknikowa ma z założenia charakter rekreacyjny, najczęściej jednodniowy bez noclegu. Z założenia odbywa się w uroczym oddalonym od cywilizacji miejscu, z wieloma atrakcjami, dobrą muzyką i piknikowym jedzeniem. Na każdej z naszych imprez propagujemy idee sportowe i zachęcamy do skorzystania z naszych najrozmaitszych atrakcji. Z kolei wieczorem zapewniamy szereg atrakcji przy biesiadzie i muzyce takich jak: gry bawarskie, kalambury czy karaoke prowadzonych przez naszych najlepszych konferansjerów.

A oto niektóre nasze propozycje. 

Gry, zabawy, konkursy

W czasie trwania pikniku dwie wcześniej dobrane drużyny mogą rozegrać mecze: piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, badmintona, turnieje rodzinne. Pozostałym osobom możemy zaproponować konkursy z nagrodami, mini golf, paintball, bule, kubb, ... 

Pokazy walk i polowania

Bywa, że w trakcie biesiady "podchmielona szlachta" chwyta za szable walcząc o względy pięknej pani. Bywa, że przyleci sokół, aby pokazać swoje umiejętności myśliwego. Pamiątkowe zdjęcia ze szlachciankami czy sokołami na pewno urozmaicą każdy domowy album fotograficzny. 

Strzelnice

Dla chętnych z celnym okiem i pewną ręką proponujemy strzelanie z łuku do tarczy lub z broni pneumatycznej.

Hippika

Są to przesympatyczne punkty programu każdej imprezy. Proponujemy jazdę konną, spacer bryczkami i wozem konnym a także konne pokazy kaskaderskie. W zamczyskach można obejrzeć konne turnieje średniowieczne.

Pokazy cyrkowe

Kiedy w imprezie biorą udział dzieci, to entuzjastycznie przyjmowane są przez nie zwierzęta cyrkowe, pokazy cyrkowców (clown, żongler, akrobaci, mim, iluzjonista, fakir) a także człowiek orkiestra. Ciekawymi widowiskowymi punktami programu mogą być spotkania z polskimi Indianami

Inne 
W Zaścianku nie zorganizujemy pokazów sztucznych ogni. Wiadomo rezerwat przyrody, ale w naszej ofercie mamy setki innych atrakcji, konkursów, zabaw, których nie sposób wszystkich wyliczyć.